Kdo jsme?

Jsme nadšenci do oblečení, kteří chtějí prorazit s kvalitními českými ponožkami za rozumnou cenu. Projekt poukazuje na to, že v dnešní době není koupě známé značky zárukou kvality. Hledáme lidi, kteří se chtějí spolupodílet na vzniku značky, která bude bořit dnešní standardy!

Extravagance, která má vkus!

Jsme nová česká módní značka, která se v současné době zaměřuje především na barevné ponožky, které hýbou světem. Nenajdete u nás až tak křiklavé barvy a předražené produkty, tak jako je to u naší zahraniční konkurence. Chceme ukázat, že se můžete kvalitně oblékat za rozumnou cenu. Dalším aspektem je, že všechny naše produkty vyrábíme u nás v České republice. To nás přivedlo na myšlenku založení vlastní módní značky, která bude dominovat svou kvalitou a příznivou cenou.

Proto potřebujeme k rozjezdu Vás, kteří pomohou značku Galant nastartovat na plné obrátky, abychom mohli časem náš sortiment produktů rozšířit a nekončit pouze u barevných ponožek! Myslíme na naše zákazníky a nezapomínáme. Pamatujte, že drahá cena není zárukou kvality. Podpořte nás a my se Vám odvděčíme kvalitou a slevovým programem pro ty nejvěrnější!

Jaké materiálové složení mají naše barevné ponožky?

Všeobecně u složitejších motivů se jedná o 85 % bavlny, 12 % polyamid a 3 % elastan. U těch jednodušších není třeba tolik umělých látek, které se používají výhradně u těch složitějších designů. Jinak to bohužel nejde, ale i tak věříme, že budete s našimi ponožkami spokojení.

Kde se ponožky pletou?

Výhradně u nás v České republice.

Bude se výrábět více typů barevných ponožek?

První kolekce čítá 7 designů a časem ji určitě chceme rozšířit o další barevné varianty.

Bude se vyrábět kromě barevných ponožek i něco jiného?

Z dlouhodobého hlediska určitě ano, ale všechno závisí na Vás klientech, jak moc se Vám budou naše produkty líbit. Pokud ano, nic nám nebrání rozjet další produkty a stát se plnohodnotnou českou značkou.

logo_galant_white